Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattı saatleri, güzergahı ve ücreti 2024

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattı için güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi, bilet fiyatları ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Hat bilgileri

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattını kullanarak Anadolu Kavağı ile Üsküdar arasında seyahat edebilirsiniz. Şehir Hatları tarafından işletilen Anadolu Kavağı - Üsküdar vapur hatlarıyla ilgili en güncel hat bilgileri, hat güzergahı, vapur seferleri, vapur saatleri ve bilet fiyatları gibi bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

Hat ile ilgili güncel bilgiler; sefer süresi, bilet tarifesi, ücretsiz aktarma olup olmadığı gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 • 🚢 Hat adı: Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar
 • ⚓ Kalkış yeri: Anadolu Kavağı
 • ➡️ Varış yeri: Üsküdar
 • 🌃 Gece seferleri: Yok

Bilet fiyatları

İstanbulkart ile geçerli olan ücret tarifesine göre; tam 29,46 TL, öğrenci 14,41 TL, indirimli 21,13 TL tahsil edilmektedir.

Bu hatta aktarma geçerlidir. Tam 1. aktarma 15,36 TL, 2. aktarma 12,63 TL ve sonraki aktarmalar 10,96 TL; öğrenci 1. aktarma 4,11 TL, 2. aktarma 3,87 TL ve sonraki aktarmalar 3,30 TL; indirimli 1. aktarma 8,25 TL, 2. aktarma 6,30 TL ve sonraki aktarmalar 4,11 TL.

Bu hatta mesafe bazlı ücretlendirme yapılmakta olup ücret iadesi mevcuttur. Yolcuların iskelelerdeki iade cihazlarına kartlarını okutması gerekmektedir. İade için 2 saat süre tanınmıştır.

Güzergah

Şehir Hatları Anadolu Kavağı – Üsküdar vapur hattı güzergahı şöyledir:

 1. Anadolu Kavağı
 2. Beykoz
 3. Paşabahçe
 4. Çubuklu
 5. Kanlıca
 6. Anadolu Hisarı
 7. Çengelköy
 8. Beylerbeyi
 9. Üsküdar

Sefer saatleri

Şehir Hatlarının 2024 yılı güncel yaz seferleri, 17 Haziran ile 8 Eylül tarihleri arasında geçerlidir.

anadolu kavağı üsküdar vapur hattı