Arnavutköy Belediyesi iletişim adresi ve çağrı merkezi numarası

Arnavutköy Belediyesi iletişim adresi ve telefon numarasını öğrenmek isteyen vatandaşlar için Arnavutköy Belediyesi ile ilgili tüm iletişim adresleri bu sayfada yer almaktadır.

Arnavutköy Belediyesi’nin iletişim için kullandığı santral numarası, Arnavutköy Çözüm Merkezidir. Arnavutköy Çözüm Merkezi’me ulaşmak için aramanız gereken telefon numarası aşağıda belirtilmiştir.

Arnavutköy Belediyesi telefon numarası

Arnavutköy Belediyesi beyaz masa olarak faaliyet gösteren Arnavutköy Çözüm Merkezi telefon numarası 4444597 nolu çağrı merkezi telefon numarası hattıdır.

Arnavutköy Belediyesi ile ilgili tüm destek hizmetleri ve başvurular bu telefon numarası üzerinden yapılmaktadır. Arnavutköy Belediyesi şikayet hattı için ulaşmanız gereken telefon numarası, yukarıda belirtilen numaradır.

Eğer Arnavutköy Belediyesi’ne Whatsapp’tan yazmak istiyorsanız, Arnavutköy Belediyesi Whatsapp numarası 05309195000 şeklindedir.

Arnavutköy Belediyesi iletişim adresi

Arnavutköy Belediyesi açık adresi; Taşoluk Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:88 Arnavutköy / İstanbul şeklindedir.

Arnavutköy Belediyesi’ne daha iyi bir yol tarifi ve harita üzerine navigasyon talep ederseniz, altta bağlantısı verilen yol tarifine girerek daha nitelikli bir yol tarifi ile belediye binasını daha kolay bulabilirsiniz.

Arnavutköy Belediyesi harita ile yol tarifi: Arnavutköy Belediyesi harita.