Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur hattı saatleri, güzergahı ve ücreti 2024

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur hattı için güncel güzergah ve durak bilgileri, sefer saatleri, sefer süresi, bilet fiyatları ve hat ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgiler burada.

Hat bilgileri

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur hattını kullanarak Aşiyan ile Küçüksu arasında seyahat edebilirsiniz. Şehir Hatları tarafından işletilen Aşiyan - Küçüksu vapur hatlarıyla ilgili en güncel hat bilgileri, hat güzergahı, vapur seferleri, vapur saatleri ve bilet fiyatları gibi bilgileri öğrenmek için okumaya devam edin.

Hat ile ilgili güncel bilgiler; sefer süresi, bilet tarifesi, ücretsiz aktarma olup olmadığı gibi bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

  • 🚢 Hat adı: Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring
  • ⚓ Kalkış yeri: Aşiyan
  • ➡️ Varış yeri: Küçüksu
  • 🌃 Gece seferleri: Yok

Bilet fiyatları

İstanbulkart ile geçerli olan ücret tarifesine göre; tam 19,21 TL, öğrenci 9,36 TL, indirimli 13,76 TL tahsil edilmektedir.

Bu hatta aktarma geçerlidir. Tam 1. aktarma 15,36 TL, 2. aktarma 12,63 TL ve sonraki aktarmalar 10,96 TL; öğrenci 1. aktarma 4,11 TL, 2. aktarma 3,87 TL ve sonraki aktarmalar 3,30 TL; indirimli 1. aktarma 8,25 TL, 2. aktarma 6,30 TL ve sonraki aktarmalar 4,11 TL.

Bu hatta mesafe bazlı ücretlendirme yapılmakta olup ücret iadesi mevcuttur. Yolcuların iskelelerdeki iade cihazlarına kartlarını okutması gerekmektedir. İade için 2 saat süre tanınmıştır.

Güzergah

Şehir Hatları Aşiyan – Anadolu Hisarı – Küçüksu ring vapur hattı güzergahı şöyledir:

  1. Aşiyan
  2. Anadolu Hisarı
  3. Küçüksu

Sefer saatleri

Şehir Hatlarının 2023-24 yılları güncel kış seferleri, 18 Eylül 2023 ile 16 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerlidir.

asiyan anadolu hisari kucuksu ring hatti